SANCAR KİMYEVİ MADDELER SAN.TİC. A.Ş.

Sancar Kimyevi Maddeler San.tic. A.ş.

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Antik Sokak No: 15 Tuzla, İstanbul
Gold
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Sancar Kimyevi Maddeler San.tic. A.ş.
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Antik Sokak No: 15
Tuzla , İstanbul
İş Alanları

Kimyasallar ve Hammadde

Sancar Kimyevi Mad. A.s., Farklı Sektörlerde Kullanılan Pvc Ve Plastik Malzemelerin İşlenmesinde Stabilizator, Kayganlaştırıcı Vb. Katkıların Tasarlanması, Geliştirilmesi Ve Üretimine Odaklanmıştır.

Sancar Kimyevi Maddeler San.tic. A.ş. Hakkında

Sancar Kimya, farklı sektörlerde kullanılan PVC ve plastik malzemelerin işlenmesinde stabilizatör, kayganlaştırıcı vb. katkıların tasarlanması, geliştirilmesi ve üretimine odaklanmıştır.

2008 yılında PVC ve plastik sektörleri için katkı malzemeleri üretmek üzere Yalçınkaya Metal çatısı altında kurulan Sancar Kimya, halen Kocaeli Çayırova'daki fabrikasında AR-GE ve üretim çalışmalarına devam etmektedir. Sancar Kimya Kocaeli Fabrikası, TEM Şekerpınar sapağından 3 km içeride Çayırova mevkiinde yer almaktadır.

Paslanmaz krom çelik sektöründe uzun yıllar üretim ve ticaret deneyimi olan Yalçınkaya Metal, elindeki makine ve techizatlarıyla kimya fabrikaları kurmaktadır. Elindeki geniş makina parkuru ve ekipman imalatındaki tecrübesini ise Sancar Kimya'ya aktarmaktadır. Yalçınkaya Metal'in bu geniş makine parkuru ve paslanmaz krom çelik tesis imalatındaki deneyimi sayesinde bir çok kimyasalı üretebilecek kapasiteye sahip olan firmamız;

  • Kalsiyum Stearat , Çinko Stearat ,Magnezyum Stearat ,  Lityum Stearat   olmak üzere tüm stearatları
  • Her türlü Kablo Üretimine yönelik PVC ısı stabilizatörlerini
  • Boru , lambiri  ve ek parçalara yönelik PVC ısı stabilizatörlerini
  • Plastik sektörüne yönelik iç ve dış kaydırıcıları
  • Kauçuk sektörünün ihtiyacı olan   proses kolaylaştırıcıları
  • Nem alıcıları

tonajlı olarak üretmekte beraber müşterilerin isteği doğrultusunda firmalara özel üretim de yapmaktadır.

Üretimlerinde ulusal ve uluslararası standartları dikkate alan Sancar Kimya, ürünlerini Türkiye, Ortadoğu ve Türkistan bölgelerine pazarlamaktadır.

Gelişmiş ekipmanları, eğitimli çalışanları ve araştırma geliştirme alanındaki büyük birikimi bulunan Sancar Kimya, gerek ürettiği katkılarla gerek müşterilerin imalat şartlarına göre özel olarak tasarladığı ürünlerle tam bir müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Sancar Kimya olarak, müşterilerimizle karşılıklı fayda üretebileceğimiz sürdürülebilir ilişkiler tesis etmek arzusundayız. Eğer ürünlerimizden herhangi biri ile ilgileniyorsanız ya da yürütmekte olduğunuz imalatın özelliklerine göre hususi çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016