Sss

SORU: Firmamız  13,5 cm genişliğinde 0,9 cm yüksekliğinde 0,6 mm et kalınlığında 11 cidarlı tek odacıklı tavan lambrisi üretimi yapmaktadır. Formülasyonumuzda hiç bir değişiklik olmamasına rağmen yüzeyde matlık ve iğne ile batırılmış gibi delikler oluşmuştur. Sebebi ne olabilir? Çözümü için ne önerirsiniz?

 

CEVAP:

 

SORU: Firmamız sera örtüsü naylonu için IR masterbatch üretimi yapmak istiyor. Hangi tür adetifleri kullanmamızı önerirsiniz?

 

CEVAP:

 

SORU: PP malzemeden bahçe mobilyası üretimi yapıyoruz.Saf haldeki bu ürünümüzün MFI ‘ ı 5 içerisine farklı katkılar ve boya kattığımız zaman ürün MFI ‘ı değişiyor. MFI ‘ ı düzenli tutacak katkı malzemesi var mı? Hangi ürünleri önerirsiniz?

 

CEVAP:

 

SORU: Ekmek kasası üretimi yapıyoruz. Bazı hammaddelerimizde dolgu kullandığımız zaman problem çıkıyor. Hangi hammaddelere dolgu girebiliriz? Problem çıkarmayacak dolgu oranımız ne olur?

 

CEVAP:

 

SORU: Plastik profil içerisinde kullanılan destek sacı yerine plastikten mamül işlemesi kolay mukavemeti yüksek bir malzeme üretebilir misiniz?

 

CEVAP:

 

SORU: PVC profil üretimi yapıyoruz. Dönem dönem problem yaşıyoruz. PVC ekstrüderlerinde çalışırken nelere dikkat etmeliyiz?

 

CEVAP:

 

SORU: Biz PVC lambri üretimi yapan bir firmayız. Elimizde hem kurşun bazlı stabilizatör hem kalay bazlı stabilizatör var. Bu ürünleri birlikte karıştırıp kullanabilir miyiz?

CEVAP:

 

SORU: Polipropilen bazlı mutfak eşyası üretimi yapıyoruz. Mevcut ürünlerimizi antibakteriyel haline getirmek istersek içerisine ne tür katkılar katmalıyız? Bu ürün için bize ne önerebilirsiniz?

CEVAP:

Yorumlar

  • 5/5

    Biz PVC lambri üretimi yapan bir firmayız. Elimizde hem kurşun bazlı stabilizatör hem kalay bazlı stabilizatör var. Bu ürünleri birlikte karıştırıp kullanabilir miyiz? OLMAZ KURŞUN İLE KALAY KAYNAŞMA SORUNU OLUŞTURUR...

  • 5/5

    Firmamız 13,5 cm genişliğinde 0,9 cm yüksekliğinde 0,6 mm et kalınlığında 11 cidarlı tek odacıklı tavan lambrisi üretimi yapmaktadır. Formülasyonumuzda hiç bir değişiklik olmamasına rağmen yüzeyde matlık ve iğne ile batırılmış gibi delikler oluşmuştur. Sebebi ne olabilir? KALSİT DEĞİŞİMİ BU TARZ SORUNLAR ÇIKARTIR....YENİ KALSİTE UYGUN FORMUL GEREKİR...

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!
Bunları da okumak ister misiniz?

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016