Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Acıdere Mahallesi Adana Organize Sanayi Bölgesi Vatan Caddesi No:8 Sarıçam, Adana
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.
Osman Kaya
Acıdere Mahallesi Adana Organize Sanayi Bölgesi Vatan Caddesi No:8
Sarıçam , Adana
Plastik Ambalaj Ve Ekipmanlarının Üretimi Konusunda Yatırım Yapma Kararı Alan Kayalar Grup, 2019 Yılında Sektör Araştırmalarına Başlamış Ve 2020 Yılında Da Yatırım Faaliyetini Tamamlayarak Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Bünyesin

Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

 

Firmamız, 1965 yılında manifatura ticareti ile küçük bir mağazada aile şirketi olarak kurulmuştur. 1979 yılında konfeksiyon üretimi ile ticaretten sanayiye geçiş yapan firmamız halen İncirlik Blv. No:354 Yüreğir / Adana adresinde kurulu bulunan 25.000 m² kapalı alanda “bigazzi” markası ile mont, kaban, tshirt, eşofman vs. üretimi ve ticareti konusunda faaliyetine devam etmektedir.

Kayalar Grup şirketleri arasında; Adana Mensucat Sanayi Ticaret A.Ş. Adana H.Sabancı Organize Sanayi bölgesinde kurulu bulunan tesislerinde 2003 yılından buyana open-end, ring, vortex iplik üretimi ve ticareti konusunda, Dalga Su, “Marka Su ve Su Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.” ticari ünvanı ile Adana’nın Karaisalı ilçesi Kızıldağ bölgesinde kurulu bulunan tesislerinde 2013 yılından bu yana ambalajlı su üretimi konusunda faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca, Kayabey İnşaat Ltd. Şti. gayrimenkul alım satım ile kaliteli lüks konut üretimi konusunda faaliyetine devam etmektedir.

Plastik ambalaj ve ekipmanlarının üretimi konusunda yatırım yapma kararı alan Kayalar Grup, 2019 yılında sektör araştırmalarına başlamış ve 2020 yılında da yatırım faaliyetini tamamlayarak Kayalar Tekstil Konf. Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretime başlamıştır. Adana H.Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 4.500 m² kapalı alanda kurulu bulunan tesislerinde; 100 cc ile 5 Litre arasında her türlü sıvı için şişe üretimi, gıda, kozmetik, temizlik ve kimya sektörlerine yönelik şişe , kapak, kulp ve preform  imalatına başlamıştır. Şişe üretim hattında; ayran, şalgam, süt, limonata, zeytinyağı, nar ekşisi, meyve suyu gibi gıdaların ambalajlanması ile kolonyadan sıvı sabuna kadar temizlik, kozmetik ve kimyasal ürünlerden her tür ve ebatta şişe üretimi yapılmaktadır. Enjeksiyon hattında ise ürettiğimiz şişelerin kapak, kulp ve preform imalatı yapılmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016