İKMİB REKLAM
FORTİS PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Fortis Plastik San.tic.ltd.şti.

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuzla, İstanbul
Mesaj Gönder
Reklam Adı
Fortıs Plastik Ambalaj Sektöründeki 10 Yıllık Tecrübesi İle, İstanbul/tuzla/orhanlı’Daki Organize Sanayi Sitesinde 4.000 M² Lik Kapalı Alana Sahip Binasında Üretimini Gerçekleştirmektedir.

Fortis Plastik San.tic.ltd.şti. Hakkında

Toplam 35 ülkeye yapılan ihracatı ile her yıl kapasitesini ve kalitesini artıran, istikrarlı büyümeye çalışan, AR-GE’ye önem veren ve geliştiren bir firma olarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. 

 Ürünlerinde sadece orijinal ve birinci sınıf geri dönüşümlü hammadde kullanan Fortis Plastik ambalaj sektöründe kullanılan tek kullanımlık plastik bardak, çatal, kaşık, bıçak, çay ve kokteyl karıştırıcıları, cips çatalları, kılıç kürdanlar ve diğer zengin çeşit ürünleriyle üretimini gerçekleştirmektedir. 

Hizmet verdiği sektörler arasında toptan satış yapan ambalaj firmaları, gıda firmaları, catering firmaları, restaurantlar, hastaneler, okullar, ihracat firmaları, turizm firmaları, oteller ve hipermarketler yer almaktadır.

MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Kalite, Güven, AR-GE gibi çalışmalar ve çeşitlilik yaratabilme prensiplerimiz sayesinde her geçen yıl daha çok sayıda, müşterilerimizin tüm ambalaj ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız .

FORTİS PLASTİK, müşteri odaklılığı sayesinde müşterilerin beklenti ve isteklerine çok hızlı geri dönüş yaparak, talepleri doğrultusunda çözüm ortağı olmayı hedefleyen, kalite standartlarından ödün vermeden hizmetlerine devam ettirmektedir. Gıdayla uyum, hijyen, çevre dostu ürünler ve geri dönüşüm en önemli ilkelerimizdir. Kuruluş faaliyetlerimiz kapsam ve uygulamalarında, anayasamız olan ISO 9001-22000 Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulamaktayız. 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

FORTİS PLASTİK LTD.ŞTİ. olarak; 

• Üretimlerimizi ve faaliyetlerimizi yerine getirirken çevre, ile ilgili tüm mevzuat ve düzenlemelere uyarak, sürekli iyileştirmek için çaba harcamak, 

• Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye etkilerimizi tespit ederek ve varsa olumsuz etkileri en aza indirmek , 

• Faaliyetlerimiz sırasında, enerjiyi ve kaynaklarımızı etkin kullanmak ve sürekli tasarruf etmek için önlemler almak, 

• İşlerimizi yaparken atıklarımızı kontrol altında tutarak, hava, su ve toprağın kirlenmesini, uygun tekniklerle minimize etmek, çevre kirliliğini önlemek, 

• Çevre, bilincinin tüm çalışanlar tarafından yaşatılabilmesi için gerekli olan duyuru, eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarını yürütmek, 

Çevre Politikamızdır ve üst yönetimce taahhüt edilmiştir. Çevre Politikamız ve yerine getirdiğimiz faaliyetlerin çevreye olan etkisi Kamuoyu incelemesine açıktır. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 1

Copyright , Her hakkı saklidır. plastikpazari 2016